اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی حتما یه سری به سایت خرید فالوور اینستاگرام بزن

سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام

آموزشاینستاگرامشبکه های اجتماعی

بهترین سیستم همکاری در فروش اینستاگرام

پیشنهاد ویژه پی سی مگ

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

5/5 - (2 امتیاز)

با گسترش دنیای دیجیتال و پیشرفت فناوری ها در دنیای امروزی، روش های کسب درآمد نیز دچار تغییر و تحولات فراوانی شده است. این روزها عموم افراد جامعه به اینترنت پر سرعت و تلفن همراه یا لپ تاپ دسترسی دارند، از این رو ترجیح می دهند به جای محدود شدن به یک زمان و مکان، به روش های راحت تری و با مدیریت زمان کاری خود کسب درآمد کنند.

از جمله روش های درآمدزایی در دنیای کنونی، کسب درآمد از اینترنت به صورت منفعل میباشد. افیلیت مارکتینگ یا همان سیستم همکاری در فروش نوعی درآمد منفعل است به طوری که حتی در خواب و یا زمانی که در مسافرت هستید نیز می توانید پول دربیاورید. انواع مختلفی از کانال های دیجیتال مارکتینگ وجود دارند، که می‌توانید برای دستیابی به مخاطبان هدف خود از آن ها بهره ببرید. هدف هر کسب و کاری ایجاد سرنخ، افزایش آگاهی از برند، بهبود میزان نرخ تبدیل و در نهایت افزایش فروش می باشد. بازاریابی وابسته به شما کمک می کند به مخاطبان مرتبط به برند، محصول یا خدمات خود دسترسی داشته باشید و به اهداف تجاری تان جامه عمل بپوشانید.

در این مقاله می خواهیم در مورد مفهوم افیلیت مارکتینگ و نحوه همکاری با دیجی فالوور یکی از بهترین سایت های ارائه دهنده سیستم همکاری در فروش صحبت کنیم.

سیستم همکاری در فروش چیست؟

 

افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش روش نوینی از تبلیغات است که در آن افراد وظیفه تبلیغ و فروش محصولات یا خدمات یک شرکت دیگر را بر عهده می گیرند. سپس به ازای هر فروش موفق بنا به سیاست های قیمت گذاری شرکت ها، پورسانت دریافت می کنند. بعبارتی در این روش افرادی به عنوان واسطه سعی دارند با انجام فرآیند بازاریابی برای فروش محصولات شرکت های تولید کننده یا عرضه کننده، کسب درآمد کنند.
افیلیت مارکتینگ یکی از جذاب ترین روش های بازاریابی است که طی سال های اخیر در سراسر دنیا فراگیر شده است. در حال حاضر این شیوه بازاریابی تحت عنوان همکاری در فروش بین مردم رایج شده و تاثیر خوبی در برندسازی و افزایش فروش کسب و کارها دارد.
درآمدزایی از طریق سیستم همکاری در فروش در کشورهای اروپایی و آمریکایی سابقه ای نزدیک به بیست ساله دارد و در ایران نیز در سال های اخیر رواج یافته است. این سیستم درآمدزایی با رشد روزافزون کسب و کارهای اینترنتی ایجاد و توسعه یافته است. شما نیز در هر کجای دنیا و یا در هر موقعیتی که هستید، می توانید با استفاده از این سیستم برای خود یک درآمد اینترنتی دست و پا کنید.
همکاری در فروش نوعی تاکتیک کسب و کارها برای به فروش رساندن کالاها و محصولات شان است. اگر بتوانید به صورت هوشمندانه و اصولی از این سیستم استفاده کنید، بازدهی مطلوبی خواهید داشت.
توجه کنید به افرادی که به عنوان واسطه از طریق افیلیت مارکتینگ سعی دارند محصولات و یا خدمات برندها را به فروش برسانند، ناشر، همکار در فروش و یا تبلیغ کننده می گویند.

نحوه عملکرد همکاری در فروش

 

همه ما با اصطلاح بازاریابی و نحوه عملکرد آن آشنا هستیم؛ برخی از شرکت ها سعی می کنند همکار فروش یا ناشرانی برای معرفی محصولات خود جذب کنند تا از این طریق فروش خود را افزایش دهند. در این میان ناشر نیز به تناسب فروش خود از شرکت پورسانت دریافت می کند.
اما نحوه عملکرد افیلیت مارکتینگ کمی متفاوت است؛ شرکت های تولید کننده و یا عرضه کننده کالا یک سیستم همکاری در فروش راه اندازی می کنند تا ناشر یا بازاریاب با تبلیغ و فروش محصولات و یا خدمات آن ها در پلتفرم خود مانند وب سایت یا پیج اینستاگرامی کسب درآمد کند.
ناشران ها با استفاده از سیستم مشارکت در فروش، محصولات و کالاهای مختلف را برای جامعه هدف خود تبلیغ می کنند و آن‌ها را ترغیب به خرید محصول مورد نظر می نمایند. هر فرد یا شرکت وابسته ای در ازای فروش محصولات، از شرکت تولید کننده و یا عرضه کننده پورسانت دریافت می کنند. به این صورت که درصدی از فروش تحت عنوان کمیسیون و یا پورسانت، به بازاریاب و تبلیغ کننده ها تعلق خواهد گرفت؛ به همین دلیل این روش را گاهی بازاریابی پورسانتی نیز می نامند.
بازاریابی پورسانتی یکی از متداول ترین روش هایی است که از دیرباز به طور سنتی در فضای آفلاین انجام می شد و هم اکنون به طور گسترده در دنیای آنلاین اجرا می شود.

پیشنهاد می کنم برای خرید فالوور اینستاگرام با لایک واقعی و ارزان روی دکمه زیر کلیک کنید:

خرید فالوور از دیجی فالوور

مراحل پیاده سازی کمپین افیلیت مارکتینگ

 

بازاریابی وابسته یک استراتژی مقرون به صرفه برای افزایش فروش محصولات است؛ اگر به درستی پیاده سازی شود قطعاً می تواند شما را به سمت اهداف تجاری تان سوق دهد.
پیاده سازی سیستم همکاری در فروش طی 5 مرحله صورت می گیرد:
تعیین هدف، یافتن ناشر و انتخاب شبکه همکاری
اولین گام برای اجرای کمپین افیلیت مارکتینگ، تعیین هدف مهم و قابل اندازه گیری، مخاطبان هدف و ناشران مرتبط با حوزه کسب و کارتان می باشد. داشتن یک هدف به شما این امکان را می دهد که بدانید کمپین شا به موفقیت برگزار شده است یا خیر.
بدیهی است که افزایش فروش محصول هدف اصلی کمپین های افیلیت مارکتینگ است؛ اما می‌توانید از این استراتژی برای اهدافی مانند افزایش نرخ تبدیل یا تولید سرنخ نیز استفاده کنید.
پس در مرحله اول برند یا فروشنده یک شبکه همکاری در فروش راه اندازی می کند؛ سپس اقدام به جذب ناشر و یا همکار فروش در ازای پرداخت کمیسیون می نماید. همچنین باید مشخص کنید که می‌خواهید از شبکه‌های موجود برای پیاده سازی کمپین تان استفاده کنید یا تمایل داری شبکهٔ اختصاصی خود را راه اندازی کنید.

تجزیه و تحلیل رقبا و بازار

 

تجزیه و تحلیل رقبا و بازار

 

در مرحله دوم بایستی استراتژی ها و تکنیک هایی که رقبایتان بکار می گیرند را مورد بررسی قرار دهید. باید بدانید در بازار شما چه می گذرد و سایر رقبا چگونه با ناشران تبلیغات کار می کنند. نقاط قوت و ضعف آنها را پیدا کنید تا بتوانید از شکاف های موجود در بازار استفاده کنید.

برای تجزیه و تحلیل رقبای خود، ابتدا دو رقیب مستقیم و یک رقیب غیر مستقیم را در جریان بازاریابی افیلیت مارکتینگ شناسایی کنید. رقبای غیر مستقیم، کسب و کارهایی هستند که محصولی مشابه محصول شما به بازار عرضه نمی دهند، اما مخاطبان هدف مشترکی دارید. نحوه پرداخت کمیسیون آن ها را ارزیابی کنید؛ به ازای هر فروش یا به ازای جذب هر لید به ناشر پورسانت پرداخت می کنند؟ یا چه عواملی باعث تغییر نرخ کمیسیون می شود؟
سعی کنید تمام جزئیات مربوط به سیستم بازاریابی وابسته رقبای خود را بدانید. مثلاً آیا سیستم خود ناشران را آموزش می دهند؟ رابطه آنها با ناشران تبلیغاتی چگونه است؟ هرچه بیشتر در مورد رقبای خود بدانید، شانس موفقیت شما بیشتر است.

تعیین نحوه پرداخت کمیسیون

 

تعیین نحوه پرداخت کمیسیون

 

در این مرحله باید در مورد نحوه همکاری با ناشران تصمیم بگیرید؛ بعبارتی با توجه به اهدافی که دارید و بازاری که در آن فعالیت می کند نحوه پرداخت کمیسیون را تعیین کنید.
تمرکز کسب و کارها همواره بر این است که نسبت به رقبای خود برتری داشته باشند؛ اما این نباید به کسب و کار شما آسیب برساند. بنابراین، هزینه هایی مانند هزینه های جذب مشتری و همچنین ارزش طول عمر مشتری را در نظر بگیرید.

تبلیغ توسط ناشر و یا همکار فروش

 

ناشر و یا همکار فروش سعی می کند با تبلیغ محصولات و یا خدمات برند مربوطه، ابتدا توجه مخاطبان را جلب کرده و بعد از تولید سرنخ آن ها را به مشتریان بالقوه و در انتها به مشتریان بالفعل یا خریداران واقعی تبدیل کند.
اقدام مشتری
در مرحله بعدی اقدام مشتری صورت می گیرد که می تواند شامل انجام کلیک، خرید یک محصول و یا خدمتی باشد.
ارزیابی نتایج و رصد تبدیل
در آخرین مرحله نتایج و تبدیل رصد می شود و در ازای هر فروش و یا کلیک، فروشنده به ناشر پورسانت پرداخت می کند.

شما باید مطمئن شوید که در مسیر درست برای رسیدن به هدف خود هستید؛ اگر متوجه شدید که این برنامه شما را به هدفتان نزدیک نمی کند، باید مدل همکاری خود را با ناشران تغییر دهید یا به دنبال ناشران جدید باشید.

همچنین باید بدانید که کدام ناشران بیشترین فروش را برای شما به ارمغان آورده اند و همچنین اطلاعات مشتری خود مانند ارزش طول عمر و نرخ حفظ مشتری را نیز بررسی کنید. با مشاهده این اطلاعات متوجه خواهید شد که چه عوامل توجه مشتری را جلب و او را ترغیب به اقدام می کند؟ به کمک کدام یک از کانال ها مشتریان بیشتری را می توانید جذب کنید.

مزایای افیلیت مارکتینگ (سیستم همکاری در فروش) برای ناشران

 

مزایای افیلیت مارکتینگ

 

افیلیت مارکتینگ نوعی روش نوین بازاریابی نوین است که برای تولیدکنندگان و هم برای توزیع کنندگان دو سرد برد است. اما توجه داشته باشید برای کسب درآمد بالا از طریق سیستم همکاری در فروش کمی صبر و حوصله لازم است.

این روزها از بازاریابی وابسته تحت عنوان تبلیغات نتیجه گرا یاد می شود که سود آن برد-برد است. هراندازه فروش بیشتری داشته باشید، درآمدتان نیز افزایش می یابد. برندها طریق افیلیت مارکتینگ می توانند آگاهی از برند را افزایش دهند و محصولات خود را به مخاطبان زیادی معرفی کنند.
از طرف دیگر تبلیغات در قالب بازاریابی وابسته برای ناشران رایگان است، آن ها می توانند بدون هیچ سرمایه گذاری ای محصولات دیگران را بفروشید کسب درآمد کنند. در حال حاضر افراد زیادی سعی دارند در کنار شغل اصلی شان، یک درآمد جانبی نیز داشته باشند. افیلیت مارکتینگ یک فرصت طلایی برای کسب درآمد بالا در کمترین زمان ممکن است.

اگر بخواهیم مزایای این سیستم برای ناشران و همکاران در فروش محصولات را به صورت تیتر وار معرفی کنیم، در سه بند می توان خلاصه کرد:

به صورت دورکاری (عدم نیاز به حضور در محل )

 

به صورت دورکاری (عدم نیاز به حضور در محل )

 

از عمده مزیت های بازاریابی وابسته این است که نیازی به یک مکان و زمان مشخصی ندارید؛ شما می توانید در منزل خود و متناسب با برنامه ریزی‌هایتان، بدون نیاز به مراجعه حضوری کسب درآمد کنید.

بازاریابان می توانند نوعی پلتفرم تبلیغاتی در اینترنت ایجاد کنند و مدت زمانی از وقت خود را به آن اختصاص دهند؛ پس از آن دیگر نیازی به فعالیت خاصی نخواهند داشت. بنابراین همکار فروش می تواند به صورت دورکاری و با استفاده از این سامانه همکاری محصول یک شرکت را تبلیغ و در کنار آن به سایر فعالیت های روزانه بپردازد.
کافی است به صورت آنلاین با مشتریان خود در ارتباط باشید، پاسخگوی نیازهای آن‌ها شوید و ثبت سفارش کنید.
تنها کاری که باید انجام دهید این است در راستای رفع نیازهای مشتریان بالقوه تولید محتوا کرده و با آن ها تعامل برقرار کنید. در نهایت با ترغیب مشتریان بالقوه آن ها را به خریداران واقعی تبدیل کنید.

عدم ارتباط مستقیم با مشتریان و خریداران محصول

در این سیستم ناشران یا تبلیغ کنندگان محصولات نیازی به برقراری ارتباط مستقیم با خریداران ندارد؛ فقط کافیست با تولید محتوای مستمر تعامل خود را با مشتریان حفظ کنند. همکاران فروش ن در افیلیت مارکتینگ کارمند و رئیس خود هستند و حتی نیازی به ارائه خدمات اضافی مانند پشتیبانی، حسابداری و دردسرهای دیگر را هم ندارند.
تنها کاری که باید انجام دهید این است که تمام اطلاعات مورد نیاز را در مورد تجارت آنلاین و مهارت تولید محتوای خلاقانه در رسانه های اجتماعی یا وب سایت ها بیاموزید.

عدم نگرانی از انبار اجناس و توزیع آن‌ها

 

ناشران هیچ نگرانی در مورد نگهداری محصولات خود یا عدم فروش یا توزیع کالاها و محصولات نخواهند داشت. در سیستم همکاری در فروش، ناشر فقط باید بین خریدار یک محصول و فروشنده آن محصول ارتباط برقرار کند.
همکار فروش هیچ هزینه ای بابت خرید، حمل و نقل محصول پرداخت نمی کند. همچنین این شخص مسئولیتی در قبال کیفیت یک محصول یا خدمات پس از فروش نخواهد داشت. تنها کاری که شخص همکار فروش باید انجام دهد این است که بر فرآیند بازاریابی و تبلیغات محصولات مورد نظر خود تمرکز کند.
به همین دلیل سیستم همکاری در فروش، به عنوان یکی از پردرآمدترین مشاغل بدون سرمایه گذاری زیاد محسوب می شود. به عبارتی با کمترین بودجه و سرمایه می توانید درآمد کسب کنید.

بهترین وب سایت‌های همکاری در فروش ایرانی

 

طی چند سال اخیر وب سایت های زیادی در سطح جهان از طریق افیلیت مارکتینگ توانسته اند محصولات خود را به بازار عرضه کنند. سامانه مشارکت در فروش محصولات در ایران نیز مانند سایر کشورها انجام می شود. آمازون اولین سایتی بود که این سیستم را در سال 1996 راه اندازی کرد و تا به امروز این سیستم همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.
در ایران نیز تعداد این فروشگاه های اینترنتی رو به افزایش است؛ در این قسمت می خواهیم 5 مورد از بهترین وب سایت ها همراه با ویژگی آن ها را معرفی کنیم.

دیجی فالوور بهترین سیستم همکاری در فروش انواع خدمات اینستاگرام

 

دیجی فالوور

دیجی فالوور یکی از سایت های معتبر و شناخته شده ی کشور در زمینه ی خدمات اینستاگرامی است. این برند شناخته شده در سال های اخیر با راه اندازی سیستم همکاری و ارائه مزایای ویژه توانست جایگاه معتبری در بین همراهان خود کسب کند. برخی از این مزایای بی نظیر شامل پرداخت ۳۳ درصد سود به ازای هر فروش به ناشران می باشد.
هر کسی که صفحه اینستاگرام، سایت یا کانال تلگرامی داشته باشد می تواند از این طریق کسب درآمد کند.
تمامی فرآیند فعالیت های این سایت مجازی است و محصولاتی که ارائه می دهد دیجیتالی هستند، پس نیازی به مکانی برای نگهداری محصولات و یا اتمام موجودی محصول نخواهید داشت.

همانطور که در بالا اشاره کردیم میزان سودی که سایت دیجی فالوور به شما خواهد داد در حدود ۳۳ درصد به ازای هر فروش است.
پرداخت های انجام شده در این سایت به صورت منظم و منصفانه بوده و هیچ حقوقی نقض نخواهد شد.
در سیستم همکاری فروش دیجی فالوور، روش های راه های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد؛ شما می توانید با توجه به شرایط و راحتی خود یکی را انتخاب کنید.

از طرفی دیگر فعالیت در این سیستم بسیار ساده و شفاف است؛ هنگامی که وارد حساب کاربری خود می شوید، می توانید آمار کامل، نمودار درآمد میزان ترافیک از طریق لینک ها و یا بنرها، تعداد درخواست ها، درآمد کسب شده، پرداخت ها و سایر جزئیات را در اکانت خود مشاهده کنید.

نحوه عملکرد سیستم همکاری در فروش دیجی فالوور

 

نحوه کسب درآمد از سایت دیجی فالوور بسیار آسان است؛ فقط کافی است یک حساب کاربری در این سایت ایجاد کنید. پس از آن هر مخاطبی که از طریق حساب کاربری شما از این سایت خرید کند، درصدی از سود حاصل از آن فروش به حساب شما واریز خواهد شد.
هنگامی که وارد سایت دیجی فالوور می شوید، در بالای صفحه دکمه ای به نام همکاری در فروش وجود دارد. روی آن کلیک کنید، تا به صفحه ورود به بخش سیستم همکاری در فروش منتقل شوید. اکنون بایستی در سایت ثبت نام کنید، سپس برای همکاری با این سایت به یکی از دو روش زیر اقدام کنید:

URL سفارشی

 

هنگامی که در این سایت ثبت نام می کنید یک URL به شما اختصاص داده می شود؛ کافیست این آدرس اینترنتی را در وب سایت، کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام تان با دیگران به اشتراک بگذارید.

هر کاربری که از طریق URL سفارشی شما وارد سایت دیجی فالوور شود و با این آدرس خریدی انجام دهد، بخشی از سود بدست آمده از این مشتری به شما تعلق می گیرد.

بنرها

 

بنرها تصاویر متحرکی هستند که شامل لینک منحصربفرد شما می باشند. با قرار دادن این بنرها در وب سایت خود می توانید خدمات دیجی فالوور را به مخاطبان تان بفروشید.
افراد روی با کلیک کردن روی بنر، به سایت دیجی فالوور منتقل می شوند. به این ترتیب هر چه تعداد افراد بیشتری از طریق این بنرها وارد سایت شوند، درآمد شما افزایش می یابد.

بای فالوور یکی دیگر از سایت های ارائه دهنده خدمات افیلیت مارکتینگ
زمینه فعالیت این سایت در خصوص فروش انواع خدمات اینستاگرامی می باشد. برای همکاری در فروش و کسب درآمد از بای فالوور کافی است در سایت ثبت نام کنید، سپس از منوی سایت وارد پنل همکاری در فروش شوید. اکنون لینک یا بنر اختصاصی ارائه شده در حساب کاربری تان را از طریق شبکه های اجتماعی مانند وبسایت، تلگرام، اینستاگرام، واتس اپ با مخاطبان تان به اشتراک بگذارید .
برای فعالیت در سیستم همکاری در فروش بای فالوور، به سرمایه اولیه نیاز نمی باشد. این سایت نیز به ازای هر فروش، ۳۳ درصد کمیسیون پرداخت می کند. برای واریز کمیسیون کافیست با پشتیبانی تماس بگیرید تا سود حاصل از فروش شما را به صورت کارت به کارت دریافت کنید یا به کیف پول شما در حساب کاربری تان واریز گردد.

پلتفرم دیما افیلیت فروش محصولات فیزیکی و یا هر گونه خدمات دیگر

 

سیستم همکاری در فروش دیما افیلیت برای اولین بار در ایران از پلتفرم مستقل افیلیت مارکتینگ رونمایی کرد. این پلتفرم یک شبکه دو سویه برای فروش یا بازاریابی وابسته فراهم می‌کند که تولیدکنندگان و یا عرضه کنندگان کالاها در یک طرف و تبلیغ‌کنندگان یا فروشگاه‌ها نیز در طرف دیگر قرار دارند.
فروشندگان و ناشران(همکاران فروش) در دو پنل جداگانه ثبت نام می کنند، سپس فروشگاه درصد کمیسیون فروش خود را مشخص می کند. هنگامی که همکار فروش محصول خاصی را در فروشگاه تبلیغ می کند، یک لینک اختصاصی از فروشگاه دریافت می کند و به ازای هر فروشی که از سمت ناشر به فروشگاه هدایت می شود، کمیسیون دریافت می کند.
برای عضویت در این سامانه، فروشندگان و ناشران تنها باید اطلاعات اولیه خود را در پنل وارد کنند و پس از تأیید دیما افیلیت، می توانند تجارت بازاریابی وابسته خود را راه اندازی کنند.
صاحبان برند، تبلیغ‌کنندگان، فروشگاه‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات می‌توانند از طریق این پلتفرم به نتایج دلخواه برسند و هزینه‌های اضافی برای تبلیغات و بازاریابی خود را کاهش دهند. ناشران یا تبلیغ‌کنندگانی که دارای یک وب‌سایت یا یک پیج اینستاگرامی محبوب در شبکه‌های اجتماعی هستند، می‌توانند با فعالیت بر روی این پلتفرم، به راحتی کسب درآمد کنند.

وب سایت فروشگاهی دیجی کالا برزگترین آنلاین شاپ در سطح خاورمیانه

 

دیجی کالا

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا یکی از با سابقه ترین فروشگاه های آنلاین ایرانی در زمینه تجارت الکترونیک می باشد. دیجی در سال 83 راه اندازی شد و سال ها به عنوان یک فروشگاه آنلاین معمولی فعالیت می کرد. این فروشگاه از سال 97 سیستم مشارکت در فروش خود را آغاز کرد و در حال حاضر معادل 30 هزار نفر از طریق این سامانه همکاری کسب درآمد می کنند.

یکی از نقاط قوت و همچنین مزیت های عمده این فروشگاه اینترنتی این است که ناشر می تواند به صورت فرضی و قبل از شروع کار، تعداد کلیک، نرخ تبدیل و میانگین قیمت فروش و درصد کمیسیون و پورسانت فروش محصول مورد نظر را انتخاب کند. در این صورت می تواند میزان درآمد از فروش محصولات را تخمین بزند؛ سپس با در نظر گرفتن این عوامل اقدامات لازم را به همکاری را انجام و یا از همکاری صرف نظر کند.

همانطور می دانید برای اینکه بتوانید محصولی را در اینترنت به فروش برسانید بایستی تولید محتوا کنید. فروشگاه دیجی کالا عکس محصولات مورد نظر و همچنین توضیحات مربوط به هر محصول را با لینک مربوطه در اختیار همکار فروش قرار می دهد. بنابراین تبلیغ کننده نیازی به تولید محتوا جهت تبلیغ و فروش محصول ندارد؛ فقط کافی است اطلاعات را در سایت و یا پیج خود بارگذاری کند.

فرایند فعالیت در سیستم افیلیت مارکتینگ دیجی کالا به این صورت است که ناشر لینک محصولی از دیجی کالا را در وب سایت و یا شبکه اجتماعی خود به اشتراک می گذارد. در شرایطی که کاربر از طریق لینک، اقدام به خرید نماید و ظرف مدت 7 روز این محصول را عودت ندهد، دیجی کالا پورسانت بازاریابی و فروش محصول را به حساب ناشر واریز می کند.

انواع افیلیت مارکتینگ (روش‌های پرداخت سود به ناشران)

بازاریاب و یا فردی از طریق همکاری با فروشنده، یک محصول و یا خدمتی را به فروش می رساند، به چند روش مختلف می تواند سود و سهم فروش خود را به دست آورد.
یکی از این روش ها پرداخت سود به بازاریاب در ازای فروش هر واحد از محصول و یا خدمت مربوطه است. در این صورت تولید کننده و یا عرضه کننده محصول، درصدی از قیمت کالای فروخته شده را ، پس از پرداخت مشتری، به حساب ناشر واریز می کند.
در برخی موارد همکار فروش در ازای هدایت مشتریان به یک وب سایت فروشگاهی از جانب فروشنده پورسانت دریافت می کند. در این روش شخص واسطه و همکار در فروش، ابتدا باید مشتری را ترغیب به بازدید از سایت فروشنده کند؛ سپس مخاطب را به ثبت نام در وب سایت و نهایتاً خرید از محصولات و کالاهای مورد نیازش متقاعد کند.

روش های مختلفی برای ترغیب و هدایت مشتریان به صفحه فروش وجود دارد؛ از قبیل تولید محتوا، مدیریت پیج اینستاگرام و یا طراحی سایت که می توانید با توجه به مهارت ها و توانایی خود از آنها استفاده کنید.
ناشران به روش های زیر می توانند از فعالیت در افیلیت مارکتینگ به درآمد برسند:

پرداخت به ازای هر تراکنش (CPA)

یکی از رایج ترین روش های درآمدزایی سیستم همکاری در فروش، پرداخت به ازای هر تراکنش Cost Per Action است. این روش نسبت به روش های دیگر نرخ تبدیل بالاتری دارد و فقط زمانی هزینه پرداخت می شود که اقدام تبلیغ کننده انجام شده باشد.

پرداخت به ازای فروش (CPS)

به ازای فروش هر محصولی (Cost Per Sell)، بسته به اعتبار برند، معمولاً بین 4 تا 10 درصد از سود فروش به ناشر تعلق می گیرد. این شیوه پرداخت یکی از رایج ترین روش های پرداخت کمیسیون به همکاران فروش است.

پرداخت به ازای سرنخ (CPL)

لیدها یا سرنخ ها همان مشتریان بالقوه هستند که هنوز به مشتریان واقعی تبدیل نشده اند؛ سرنخ ها برای کسب و کارها اهمیت زیادی دارند و بسیاری از سایت ها و برندهای مختلف، بزرگ و کوچک، سعی می کنند به روش های مختلف سرنخ های ارزشمند را جمع آوری کنند. مالکان کسب و کارها هر اقدامی از جمله تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی و تبلیغات سنتی انجام می دهند تا به این سرنخ ها برسند.
در این حالت به ازای هر اقدامی مانند عضویت در سایت، عضویت در خبرنامه، ثبت نام، ثبت ایمیل و یا ثبت شماره موبایل انجام شد، پورسانت به سایت ناشر تعلق می گیرد. در واقع پرداخت به ازای تولید سرنخ (Cost Per Lead) می باشد.

پرداخت بر اساس نمایش تبلیغات (CPM)

این روش پرداخت هزینه در ازای نمایش آگهی به هر ۱۰۰۰ کاربر منحصربه‌ فرد (cost per 1 000 impressions) صورت می گیرد.
در این روش که بیشتر برای افزایش آگاهی از برند و معرفی محصول یا بعبارتی همان برندسازی مناسب است. در ازای نمایش تبلیغات به کاربران، مبلغی به ناشر آگهی پرداخت می شود.

پرداخت به ازای هر کلیک (CPC)

هزینه به ازای هر کلیک زیرمجموعه ای از تبلیغات کلیکی است. این روش تبلیغات کلیکی همانند CPM عمل می کند و اغلب برای ایجاد افزایش آگاهی از برند (Awareness) کاربرد دارد. اما CPC خیلی بهتر از CPM است؛ در این روش کاربر بر روی لینک مورد نظر کلیک می کند.
مالک وب سایت در ازای منتشر کردن تبلیغات در سایت خود و کلیک کاربران مبلغ ثابتی دریافت می کند. البته توصیه می شود صرفاً به این روش (Cost Per Click) اکتفا نکنید؛ برای درآمدزایی بیشتر می توانید از سیستم های مختلف افیلیت مارکتینگ به صورت ترکیبی بهره ببرید.
به پرداخت به ازای هر کلیک عنوان پرداخت با تعرفه ثابت نیز اطلاق می شود.

حرف آخر

در افیلیت مارکتینگ شرکت های واسطه به عنوان بستری برای افزایش آگاهی ، ایجاد سرنخ و دستیابی به مشتریان بالقوه فعالیت می کند و در ازای دستیابی به اهداف تعیین شده درصدی دریافت می کند. بر اساس ضوابطی که تعریف شده است، در صورت تحقق فروش مورد نظر، فرد یا سازمان وابسته پورسانت خود در ازای فروش دریافت می کند. استفاده از این سیستم مشارکتی برای هر دو طرف معامله یعنی تولید کننده یا فروشنده و همچنین توزیع کننده و تبلیغ کننده منافع زیادی به همراه دارد که مهمترین آنها کسب سود و درآمد برای دو هر دو طرف است.
با تماس با پشتیبانی دیجی فالوور می توانید جواب تمامی سوالات خود را دریافت کنید.

 

 

 

 

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید لایک واقعی میگردی اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی حتما یه سری به سایت خرید فالوور اینستاگرام بزن

روی لینک زیر کلیک کن

خرید لایک اینستاگرام ایرانی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سایت دیجی فالوور یکی از بهترین سایت‌هایی است که من تا به حال از آن خدمات اینستاگرام دریافت کرده‌ام. خدمات عالی و قیمت مناسب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

49 + = 52

دکمه بازگشت به بالا