اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی حتما یه سری به سایت خرید فالوور اینستاگرام بزن

سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام

آموزشویندوز

چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم | آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام ( اپدیت 2021)

پیشنهاد ویژه پی سی مگ

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

Rate this post

تیک آبی اینستاگرام چیست و به چه معناست؟

تیک آبی اینستاگرام به یکی از محبوب ترین نمادهای دنیای اجتماعی تبدیل شده است. این نشان که در کنار نام کاربر قرار می گیرد ، مشخص می کند که این حساب معتبر یک شخصیت عمومی مشهور ، یک فرد مشهور یا یک مارک جهانی است. اولین بار برای تشخیص پیج افراد واقعی و تقلبی طراحی شده است ، بنابراین طرفداران می توانند مطمئن باشند پیج شخصی که به دنبال آن هستند را پیدا می کنند همان شخص واقعی می باشد نه پیجی که توسط افراد دیگر ساخته شده است.

خرید تیک آبی

چگونه می توان برای دریافت تیک آبی برای پیج خود اقدام کرد؟

قبل از 2018 ، شما هیچ راهی برای درخواست تیک آبی نداشتید ، شما فقط باید امیدوار می بودید که حساب شما توجه اینستاگرام را جلب کند و شما انتخاب شوید … یا باید به اندازه کایلی جنر معروف شوید ،اما اکنون می توانید به راحتی درخواستی برای گرفتن تیک آبی به اینستاگرام ارسال کنید.

مرحله 1: به تنظیمات خود بروید و روی “حساب” کلیک کنید

مرحله 2: سپس بر روی “درخواست تأیید” کلیک کنید

مرحله 3: سپس به صفحه درخواست برنامه هدایت می شوید که در اینجا باید موارد زیر را پر کنید:

– نام کاربری

– نام و نام خانوادگی

– شناخته شده به عنوان (یا فقط نام واقعی خود را قرار دهید یا اسمی را که مردم شما را با آن می شناسند) بگذارید

– دسته حساب

– تصویری از شناسنامه عکس صادر شده توسط دولت خود را بارگذاری کنید (به عنوان مثال گذرنامه ، مجوز یا عکس / کارت شناسایی)

مرحله 4: مرحله آخر فشار دادن ارسال و امید به بهترین کار است!

مراحل دریافت تیک آبی اینستاگرام مرحله اول

مراحل دریافت تیک آبی اینستاگرام

سپس  درخواست شما توسط اینستاگرام بررسی خواهد شد ، که بعداً در صورت موفقیت آمیز بودن یا عدم موافقت با درخواست شما به شما اطلاع داده خواهد شد.

فوراً انتظار پاسخ از طرف اینستاگرام را نداشته باشید و به یاد داشته باشید تمام مراحل رایگان می باشد و هزینه ای برای این کار از شما دریافت نمی شود. اگر برای شما ایمیلی در رابطه با پرداخت برای تیک آبی ارسال شده است  احتمالاً کلاهبرداری است.

آیا درخواست من برای دریافت تیک ابی موفق خواهد بود ؟

همان طور که می دانید همه درخواست ها برای تیک آبی با موافقت اینستاگرام مواجه نمی شود و بیشتر آنها رد می شوند. اما ما برای شما نکاتی را اماده کرده ایم که رعایت آنها قبل و بعد از درخواست به مقدار قابل توجهی در تایید شدن تیک ابی شما تاثیرگذاز است.

1. قانون شکن نباشید

شما باید شرایط استفاده از برنامه و دستورالعمل های اینستاگرام را رعایت کنید . اگر اینستاگرام بخواهد یک نشان تأیید به شما تحویل دهد ، آنها از شما می خواهند که قوانین آنها را دنبال کنید.

2. اصیل باشید 

اینستاگرام همچنین واضح است که می خواهد شما همانی باشید که واقعاً می گویید. که شامل شخص حقیقی خود شما و اگر مارک یا برند خاصی هستید همانی باشید که هستید یعنی شما نمی توانید برای مارک خاصی پیج اینستاگرام ایجاد کنید و انتظار داشته باشید تیک آبی برای آن دریافت کنید.

3.پیج شما باید عمومی باشد

اگر مشتاق تیک آبی هستید ، مطمعن شوید که پیج شما از قبل عمومی برای همه قابل مشاهده است، در غیر این صورت اینستاگرام درخواست شما را رد می کند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که حساب کاربری شما در دسترس عموم است.

4. بیو پیج خود را کامل کنید

اطمینان حاصل کنید که تنظیم مشخصات اینستاگرام خود را به طور کامل به پایان برسانید ، این شامل داشتن یک بیوگرافی جذاب است که به کاربران کمک می کند تا شما را در مورد چه چیزی مورد توجه قرار دهند ، یک عکس  پروفایل که شما را نشان می دهد و البته حداقل یک پست

5. حضوری چشمگیر داشته باشید

اینستاگرام فقط در صورتی تأیید می کند که شما ” یک شخص شناخته شده باشید ، یا آنقدر مشهور باشید یه مردم خیلی به دنبال شما باشند ، مارک یا نهاد” باشید ، بنابراین حضور قابل توجه در داخل و خارج از برنامه مهم است. همچنین اگر جدا از وب سایت خود مطبوعات نیز در مورد شما صحبت کرده باشند  ، به شما کمک می کند تا اینستاگرام اعتبار شما را تشخیص دهد. اگر به تازگی کار خود را شروع کرده اید ، بهتر است قبل از درخواست مدتی صبر کنید تا این موارد را داشته باشید.

دقت داشته باشید شما یا باید یک فرد مشهور باشید و شناخته شده باشید مانند بازیگران خواننده ها و .. یا باید در اینستاگرام این قدر تاثیرگذار باشید که اینستاگرام به شما تیک آبی بدهد.

6. بدون تبلیغ متقابل

هیچ لینک دیگری در بیوگرافی خود قرار ندهید ، به توسط آن افراد را به سمت حساب های دیگر رسانه های اجتماعی خود هدایت کنید تا افراد شما را دنبال کنند یا اضافه کنند فقط مواردی مانند وب سایت ، فروشگاه ، وبلاگ و غیره خود را پیوند دهید.

 تیک آبی من رد شد ! حالا چی؟

اگر درخواست شما رد شد ، تسلیم نشوید! بعد از 30 روز می توانید دوباره درخواست دهید. در آن دوره زمان زیادی برای بهبود پیج شما ، رشد مخاطبان و ارتقا پیج شما وجود دارد.

اگر موفق هستید و تیک آبی اینستاگرام خود را دریافت می کنید ، مطمئن شوید که آن را گم نمی کنید ، برای بدست آوردن آن سخت کار کرده اید. به دنبال شرایط استفاده و دستورالعملهای انجمن Instagrams باشید ، حساب خود را غیرفعال نکنید ، پیج خود را خصوصی نکنید یا برای تبلیغ خدمات دیگر از عکس پروفایل یا نام خود استفاده کنید.

به یاد داشته باشید اینستاگرام شما را براساس اطلاعات موجود در برنامه اولیه تأیید کرده است.

همچنین بخوانید: بهترین سایت خرید تیک آبی اینستاگرام

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید لایک واقعی میگردی اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی حتما یه سری به سایت خرید فالوور اینستاگرام بزن

روی لینک زیر کلیک کن

خرید لایک اینستاگرام ایرانی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + = 16