اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی حتما یه سری به سایت خرید فالوور اینستاگرام بزن

سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام

اینستاگرامشبکه های اجتماعی

اهمیت استفاده از هشتگ در اینستاگرام | چرا باید از هشتک ها استفاده بکنیم

پیشنهاد ویژه پی سی مگ

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

Rate this post

اهمیت استفاده از هشتگ ها در افزایش فالوور اینستاگرام از موارد مهم در دریافت فالوور ارگانیک از خود اینستاگرام می باشد که بدون هزینه می توانید بهترین فالوور ها را از این راه کسب کنید.

ظهور شبکه های اجتماعی در عصر حاضر به ویژه اینستاگرام، راهی تازه و به نسبت آسان تر را پیش روی ما قرار داده تا به طرق مختلف کسب درآمد کرده یا شغل خود را تبلیغ کنیم. هرچند ظاهرا با مسیر خیلی سختی در پیش رو نیست اما در عمل امکان دارد با موانعی رو به رو شویم.

در قدم اول پیچ خود راه اندازی می کنید و مرتب به فعالیت می پردازید اما نتیجه چندان رضایت بخش به نظر نمی رسد و افزایش فالوور زیادی را شاهد نیستید. این اتفاق می تواند دلایل گوناگون و متعددی داشته باشد.

منتهی یکی از مهم ترین علت ها، عدم استفاده و یا نادرست استفاده کردن هشتگ ها است. همین برچسب های ساده تاثیر شگرفی بر روند کار شما خواهند داشت. در ادامه و با یک مثال تازه با کارکرد و اهمیت آن بیشتر آشنا می شوید.

تصور کنید وارد یک فروشگاه شده اید که هیچ نظم وترتیبی آن جا به چشم نمی خورد. مواد شوینده در کنار خوراکی و تنقلات قرار گرفته اند؛ محصولات آرایشی و بهداشتی در قفسه ای مشترک با لوازم التحریر دیده می شود و در مجموع با فضایی بهم ریخته حضور دارید.

قطعا در چنین مکانی به راحتی امکان پذیر نیست که نیاز خود را سریعا بیابید و برطرف کنید. در مقابل اگر با تابلو یا نشانک مشخص کرده باشند که هر قفسه به چه محصولی ارتباط دارد؛ دسترسی راحت تر خواهد شد.

اهمیت هشتگ نیز دقیقا به همین منوال است. یک برچسب یا عنوان معین، تمام موارد مرتبط با هر مسئله را دربرمی گیرد؛ تا تنها با یک بار سرچ کردن همه پست هایی با موضوع تقریبا یکسان را بیابید. درواقع یک دسته بندی عالی ارائه می دهد.

فرض کنید که در اینستاگرام، فروشگاه مجازی برپا کرده اید و روسری می فروشید. کاربری که تا به حال با صفحه شما آشنا شده و به دنبال مورد ماسبی برای خرید است؛ عبارت #روسری_زنانه را سرچ می کند.

در مقابل او دریایی از پست های فروشندگان مختلف نمایان می شود. حالا دیگر موارد بی شماری پیش روی خود می بیند. سپس به راحتی از طریق یک عکس به اصطلاح برچسب خورده، با پیج شما آشنا شده و آن را فالو می کند.

نکاتی برای انتخاب هشتگ مناسب

افزایش فالوور زمانی اتفاق می افتد که هشتگ درست و مناسب انتخاب کنید. اولین نکته این است که هدف خود را مشخص کنید. زمینه صفحه اینستاگرام شما چیست و دقیقا در چه حیطه ای به فعالیت می پردازید.

اگر بنا باشد تا کاربران از همین روش، پیج تان را بیابند اما با یک منظره بهم ریخته که مشخص نیست اصلا به دنبال ارائه چیست، رو به رو شوند؛ بی شک به راحتی از آن می گذرند و فالو نمی کنند.

هشتگ اینستاگرام

حالا زمینه کار خود را معین کرده اید و تصمیم دارید که در موضوع فیلم و سریال پست و استوری بگذارید. اولین تصویر یا ویدیویی که بارگذاری می کنید مثلا به سریال هانیبال یا گیم آف ترونز تعلق دارد. بهتر است نام آن ها را هم به فارسی و هم انگلیسی هشتگ گذاری کنید تا در صورت هر مدل سرچی، پیج بالا بیاید.

توصیه می شود که نام یک یا دو شخصت اصلی را هم با # بنویسید. در مورد دیگر ممکن است شما یک اسباب بازی یا کتاب فروشی داشته باشید و بخواهید دنبال کنندگان و میزان تراکنش ها افزایش یابند. در چنین مواقعی #عنوان کتاب، #ژانر، #نویسنده، # انتشارات، #لوکیشن و…هر موضوعی که به کارتان مرتبط به نظر می رسد را اضافه کنید.

این روش در همه رشته ها کاربرد دارد. تفاوت چندانی بین پیج پزشک جراح زیبایی و یا گل فروشی به چشم نمی خورد. هر دو آن ها باید بنا بر تخصص و هدف صفحه خود از # استفاه کنند. به مرور اهمیت هشتگ با بیشتر شدن فالوورها خود را نشان می دهد. 

البته به هیچ وجه تصور نکنید که تمام ضعف ها و کم کاری ها تنها با همین برچسب گذاری ساده جبران می شود. فعالیت مرتب، دقت به الگوریتم اینستاگرام و ارتباط گیری مناسب با مخاطبان از دیگر شروطی هستند که نباید نسبت به آن بی توجه باشید.  

چطور هشتگ گذاری کنیم؟

  • تعداد کافی و مناسب را پیدا کنید. استفاده از خروارها هشتگ زیر پست اصلا تصویر جالبی به همراه ندارد. هرچند مجاز هستید که تا حدود 30 کاراکتر بنویسید اما توجه داشته باشید که گاهی پنج عبارت درست و هوشمندانه، به اندازه یا شاید بیشتر از 20 تا، نتیجه به بار بیاورد.
  • در مواردی حیطه کاری صفحه، مثلا لوازم خودرو است. منتهی گرداننده آن صرفا برای افزایش دیده شدن و یا به اصطلاح موج سواری از موارد بی ربط و یا پر سر و صدای فضای مجازی کمک می گیرد.

 

آموزش کامنت گذاری در اینستاگرام، منشن کردن و لایک کردن

نحوره هشتگ گذاری در استوری اینستاگرام

چنین شیوه ای در کوتاه مدت امکان دارد اثر گذار باشد اما در طولانی مدت نه تنها بازده خوبی نخواهد داشت؛ بلکه کلاس کاری پیچ را نیز به شدت پایین می آورد و از آن تصویری سطحی به نمایش می گذارد. هر از گاهی همراهی با این موج ها چندان بد نیست اما مراقب باشید به عادت همیشگی تبدیل شود.

  • پیج های مشابه و همکار را چک کنید. دقت به خرج دهید که آیا رشد آن ها طبیعی بوده یا نه! سپس به کپشن ها و پست ها توجه نمایید. استفاده از بعضی برچسب های مشترک (البته قطعا بدون در نظر گرفتن نام برند خاصی) می تواند نتیجه فوق العاده ای داشته باشد.
  • زمان را در الویت قرار دهید. یکی دیگر مواردیکه از اهمیت هشتگ گذاری حکایت می کند؛همراه شدن با یک اتفاق ویژه یا مناسبت است. بسیاری از فروشگاه های مجازی در آغاز تابستان یا فصل بهار تخفیف یا خدمات به خصوصی ارائه می دهند.

 به آسانی از همین راهکار بهره برید تا کاربران بیشتری با سرچ کردن، صفحه شما را بیابند. برای مثال در روز مادر، پدر، ولنتاین، پرستار و… پستی مناسبتی انتشار دهید و از برچسب مخصوص هم استفاده کنید؛ بازدیدها عمدتا به طرز عجیبی بالا می روند.

  • همراهی با کمپین ها و چالش های مجازی را دست کم نگیرید. یک صدا شدن با یک پویش جمعی هم افزایش فالوور به دنبال دارد و هم حرکت حمایت گرانه و مثبتی محسوب می شود.
  • برند سازی هم جزو نکات مهم در این زمینه است. فراموش نکنید که به همراه عبارت های پر تکرار و عمومی، عناوین مخصوص فعالیت خود را هم به کار ببرید. در دراز مدت چنین روشی هم تصویر منظم و خوشایند تری ارائه می دهد و هم بازدید کنندگان را زیاد می کند.
  • استوری گذاشتن هم از جمله رفتارهایی محسوب می شود که برای ارتقای پیج ضروری است. از اتفاقات روز به سادگی نگذرید و همچنین در هر 24 ساعت یا هر یک روز درمیان حداقل یک استوری با هشتگ های مناسب بگذارید.

عموما توصیه می کنیم که به اقتضای صفحه و فالورها، هر از گاهی به اشتراک گذاشتن روزمرگی ها، مطالعه کتاب یا تماشای فیلم می تواند ارتباط صمیمانه تری را با مخاطبان شکل دهد. همین طور اگر فردی مثلا #اسم کتاب مورد نظر یا فیلم، نویسنده و بازیگری را سرچ کند با پیج شما رو به رو می شود.

این روش برای کسانی که نمی خواهند پست ها از حالت رسمی خارج شوند بسیار کاربردی خواهد بود. هم ه مرور بابت صمیمیت و حتی سلیقه مشترک، فالوور جذب می کنید هم روال فعالیت جدی خود را چندان برهم نزده اید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید لایک واقعی میگردی اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی حتما یه سری به سایت خرید فالوور اینستاگرام بزن

روی لینک زیر کلیک کن

خرید لایک اینستاگرام ایرانی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 85 = 90

دکمه بازگشت به بالا